Kariéra

Zájemce o práci v naší společnosti zveme na nezávaznou prohlídku firemních prostor.
Uvidíte, že i strojařina může být krásná, v čistém a příjemném prostředí.

Kontakt pro dohodnutí termínu návštěvy: karbid@pilana.cz

Náš tým posilujeme o pozici:

  • Operátor - programátor CNC nástrojových brusek

    Náplň práce:

    •  kvalifikovaná obsluha CNC nástrojových brusek
    •  dvousměnný / třísměnný provoz

    Očekáváme:

    • pečlivost
    • pracovitost
    • počítačovou gramotnost
    • vzdělání a praxe ve strojírenství výhodou

    Nabízíme:

    • mzdu až 42 000 Kč + další bonusy
    • zajímavou práci na nejmodernějších technologiích
    • čisté klimatizované pracoviště
    • motivující ohodnocení odpovídající zkušenostem, výkonu a přístupu k práci
    • podporu vedení i zkušených kolegů
    • individuální přístup rodinné firmy
    • dlouhodobou perspektivu osobního rozvoje

    Firemní benefity:

    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • možnost využití rekreačních prostor firmy

    Nástup možný ihned.

    Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: karbid@pilana.cz

  • Regionální obchodně - technický zástupce pro ČR a SR

    Na této pozici Vás čekají výzvy jako:

    • péče o stávající zákazníky
    • akvizice nových zákazníků
    • zpracování nabídek, vyřizování obchodních případů
    • komunikace se zázemím firmy
    • samostatná organizace vlastní práce se zaměřením na výsledky prodeje
    • zodpovědnost za pohledávky u svěřených zákazníků

    Aby byl Váš výkon ideální, předpokládáme že:

    • jste úspěšný absolvent SŠ nebo VŠ, nejlépe technického zaměření
    • jste počítačově gramotný, komunikativní, učenlivý a máte profesionální vystupování
    • jste aktivní řidič s řidičským průkazem sk. B

    Výhodou pro Vás bude:

    • máte-li zkušenosti v obchodním či technickém úseku výrobní společnosti
    • ovládáte alespoň jeden světový jazyk

    Naše společnost Vám může nabídnout:

    • stabilní zázemí dynamické společnosti v perspektivním strojírenském odvětví
    • příjemný pracovní kolektiv a přátelskou atmosféru
    • možnost odborného růstu a rozvoje
    • základní pracovní pomůcky obchodníka: služební vozidlo, mobilní telefon, notebook